Jic biznesa inkubators

Pirmo reizi Latvijā e-pasta guru Tim Watson – konferencē Mailigen Summer Lab 2014

jūnijs 9, 2014

16. jūlijā Rīgas Biznesa skolā norisināsies vasaras konference Summer Lab 2014 „Integrētais mārketings”, kas atspoguļos e-pasta mārketinga integrāciju dzīvescikla mārketingā. Pirmo reizi Latvijā viesosies pasaules klases e-pasta mārketinga guru Tims Vatsons no Tiešā mārketinga asociācijas Lielbritānijā (Tim Watson, Direct Marketing Association) un konferencē prezentēs pašlaik aktuālo tēmu par mārketingu, kas balstīts uz klientu uzvedību un e-pastu automatizāciju. (… lasīt tālāk “Pirmo reizi Latvijā e-pasta guru Tim Watson – konferencē Mailigen Summer Lab 2014″)

JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums

aprīlis 14, 2014

Šoreiz jaunumu izdevuma tēma – Mūsu veiksmes stāsti. Šajā izdevumā mēs vēlamies atskatīties uz paveikto un lepoties ar tiem uzņēmumiem, kuri kopīga darba un savas neatlaidības rezultātā ir spējuši veiksmīgi pārvērst ideju biznesā. Mūsu veiksmīgāko uzņēmēju piemēri ir lielisks veids, ka gūt iedvesmu, padomu un ieskatīties veiksmīgu jauno uzņēmēju darbā. Izdevumā lasiet: Starptautiski atzīts florbola (… lasīt tālāk “JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums”)

JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums

decembris 9, 2013

ZEM EGLĪTES – LATVIJĀ TAPUŠI LABUMI! Šoreiz mūsu jaunumu izdevums ir kā špikeris Ziemassvētku vecīša palīgiem, kurā atrast idejas dāvanām Jums mīļajiem un dārgajiem ar lietām, kas tapušas mūsu, JIC biznesa inkubatora, uzņēmumos. Aiz katra no šiem produktiem ir cilvēki, kas iegulda ļoti daudz darba un sirdssiltuma, lai tie taptu. Un to noteikti sajutīs arī (… lasīt tālāk “JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums”)

Aicinām piedalīties Latvijas biznesa inkubatoru forumā

novembris 29, 2013

Š.g. 4.decembrī norisināsies „Latvijas Biznesa inkubatoru forums”, kura galvenie mērķi ir rosināt sabiedrību realizēt savas biznesa idejas, demonstrēt publiskā atbalsta nepieciešamību jaunu biznesa projektu realizēšanā un aicināt veidot tādus biznesa atbalsta instrumentus, kas uzņēmējiem vajadzīgi jau šodien. Aicinām pasākumā piedalīties uzņēmējus, ekonomiskās izaugsmes politikas veidotājus, medijus un citus interesentus! „Latvijas Biznesa inkubatoru foruma” laikā uzņēmējiem, (… lasīt tālāk “Aicinām piedalīties Latvijas biznesa inkubatoru forumā”)

Uzņēmēju brokastīs – SIA „Sakret” valdes loceklis Andris Vanags

novembris 20, 2013

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa(LTRK), Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) un JIC biznesa inkubators (JIC) aicina apmeklēt pasākumu uzņēmējiem – „Uzņēmēju Brokastis”!  Šoreiz 27.11. pie mums viesosies SIA „SAKRET” valdes loceklis Andris Vanags, kurš pastāstīs par sava uzņēmuma veiksmīgo darbību ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijas valstīs, un dalīsies pieredzē, kā veidot (… lasīt tālāk “Uzņēmēju brokastīs – SIA „Sakret” valdes loceklis Andris Vanags”)

JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums

oktobris 23, 2013

Šoreiz jaunumu izdevuma tēma – PĀRDOŠANA. Pārdošana ir viens no uzņēmējdarbības vissvarīgākajiem procesiem, kas vieno visus uzņēmumus – gan ražotājus, gan pakalpojumu sniedzējus, gan lielas, starptautiskas kompānijas, gan pavisam nelielus ģimenes biznesus. Taču, lai arī vispārzināms process un ikkatrs ar to sastapies vismaz no pircēja puses, kad uzņēmums nonāk līdz sava produkta tirgošanai, izrādās, ka (… lasīt tālāk “JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums”)

Aicinām uz Uzņēmēju brokastīm!

oktobris 22, 2013

Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa(LTRK) un JIC Biznesa inkubators ar oktobri sāk organizēt pasākumu ciklu uzņēmējiem „Uzņēmēju Brokastis”. Kā pirmo aicinām uzņēmējus apmeklēt nesen atklāto SIA „Fortum Jelgava” biomasas koģenerācijas staciju! Kā norāda «Fortum», šī ir lielākā biomasas koģenerācijas stacija Latvijā. Koģenerācijas stacija darbu sāks jau šajā (… lasīt tālāk “Aicinām uz Uzņēmēju brokastīm!”)

Ko gaidīt no struktūrfondiem nākamgad?

septembris 11, 2013

“Vienīgais šķērslis mūsu plānu īstenošanai rītdien ir mūsu šodienas šaubas.” F.D.Rūzvelts Mazāk kā četri mēneši atlikuši līdz 2007.-2013.g. ES plānošanas perioda noslēgumam. Šai laikā Latvijai bijuši atvēlēti 4,53 miljardi EUR jeb 3,18 miljardi LVL Kohēzijas politikas mērķu īstenošanai (kohēzija ir no ķīmijas mācību grāmatām aizlienēts termins, kas šajā gadījumā nozīmē – dzīves līmeņa celšana Latvijā, (… lasīt tālāk “Ko gaidīt no struktūrfondiem nākamgad?”)

JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums augustā

augusts 19, 2013

Šoreiz runājam par uzņēmumiem, kas rada un attīsta jaunus un inovatīvus produktus sporta nozarē. Vai ir kāda specifika, strādājot šajā jomā? Kā atrast savu nišu un klientus? Mūsu izdevumā par savu pieredzi, strādājot ne tikai ar produktiem, bet arī pašiem sportistiem, stāsta vairāki uzņēmēji. Jaunumu izdevumā lasiet: Uzņēmumi sportam Innovation Cafe – vieta, kur rodas (… lasīt tālāk “JIC biznesa inkubatora jaunumu izdevums augustā”)

“Lielo un mazo attiecības” jeb pārdomas par lielo ražotāju sadarbību ar jaunajiem uzņēmumiem

augusts 9, 2013

Lieliem un spēcīgiem ir jāpalīdz jaunākiem un mazākiem. Tā vismaz mēs mēdzam runāt un uzskatīt gan ģimenes līmenī, kad runa ir par brāļu un māsu attiecībām, gan valstiskā līmenī, kad domājam par sociālo palīdzību, valsts atbalstu, dažādām subsīdijām vai kooperāciju. Tāpat, manuprāt, tam būtu jābūt uzņēmējdarbībā. Lielajiem ražotājiem būtu jāpalīdz (tas vārds gan man īsti (… lasīt tālāk ““Lielo un mazo attiecības” jeb pārdomas par lielo ražotāju sadarbību ar jaunajiem uzņēmumiem”)